8 pędzli, które musisz mieć w swojej kosmetyczce. Zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu Pink Ink.

  


                


Unikatowa seria pędzli, dla których natchnieniem był smakowity, malinowy deser z bitą śmietaną. Swoją wyjątkowość pędzle zawdzięczają zniewalającemu design’owi oraz doskonałej miotełce. Wykonana została z aksamitnego w dotyku włosia, dzięki czemu aplikacja kosmetyków jest nieziemsko przyjemna. Biało – różowe włosie osadzone zostało na skuwce w kolorze różowego złota; drewniana rączka lakierowana jest na pudrowo. Słodycz sama w sobie.               

Zestaw pędzli Pink Ink to 8 cudownych pędzli. Każdy z nich to znakomite akcesorium makijażowe, a wszystkie razem tworzą drużynę marzeń.


Pędzel do pudruSzeroka, zaokrąglona miotełka pędzla umożliwia równomierne rozprowadzenie wszelkiego rodzaju pudrów na powierzchni twarzy, szyi, dekoltu oraz na ramionach. Pozwala na uzyskanie delikatnego i naturalnego matującego krycia.


Pędzel do blendowania
Tzw. tapered brush to pędzel, którego włosie ma kształt „płomienia”. Dedykowany jest do aplikacji pudrów, a jego kształt umożliwia nałożenie kosmetyku w trudno dostępnych miejscach (np. wokół nosa i oczu). Struktura włosia umożliwia nałożenie sypkich pudrów bez ingerencji we wcześniej nałożony kremowy podkład. Smukła miotełka doskonale nadaje się również do aplikacji różu oraz rozświetlacza.


Pędzel do konturowania
Pędzel o krótkim, gęsto skoncentrowanym, sprężystym włosiu, poleca się do konturowania twarzy za pomocą bronzera i rozświetlacza. Asymetryczny kształt umożliwia precyzyjne cieniowanie, które nada twarzy trójwymiarowości.


Pędzel do aplikacji i koncentrowania cieni Włosie pędzla jest zaokrąglone i lekko spłaszczone, przypominające kształtem mały wachlarz. Pędzel dedykowany jest do aplikacji i rozprowadzania kosmetyków zarówno sypkich, jak i prasowanych. Kształt umożliwia również koncentrowanie cieni w załamaniu powieki.


Pędzel do aplikacji i blendowania cieniJeden z 3 fenomenalnych pędzli do blendowania serii Pink Ink. Szeroka miotełka pędzla o długim włosiu zaprojektowana została tak, by móc uzyskać za jej pomocą łagodne i naturalne przejście kolorystyczne. Nadaje się do pracy z cieniami sypkimi oraz prasowanymi. 


Pędzel do aplikacji i blendowania cieniPędzel posiada długie włosie o lekko zaokrąglonym kształcie. Miotełka jest węższa niż wcześniej wspomniana blenda i służy do precyzyjnego zacierania granicy między różnymi cieniami zarówno sypkimi, jak i prasowanymi.


Pędzel do aplikacji i blendowania cieniOstatni z pędzli do blendowania cieni z serii Pink Ink to wąska miotełka o krótkim, zaokrąglonym i lekko rozszerzonym włosiu. Doskonale sprawdza się przy aplikacji oraz mieszaniu różnych kolorów cieni do powiek. Kształt pędzla nadaje mu uniwersalnego wymiaru, dzięki czemu sprawdza się również przy koncentrowaniu cieni w celu podkreślenia załamania powieki.


Pędzel do konturowania brwi i do eyelineraKlasyczny pędzel do precyzyjnego makijażu brwi. Wąska miotełka o ostro ściętym włosiu pozwala na wykonanie starannej kreski przy linii rzęs oraz na wykonturowanie każdego kształtu brwi. Doskonale pracuje zarówno z kremowymi, jak i pudrowymi kosmetykami.


                      
    
Kluczem do dobrze, a nawet idealnie, wykonanego makijażu są nie tylko dobrej jakości kosmetyki, ale i akcesoria, którymi się posługujemy. Odpowiednie pędzle umożliwią wykonanie makijażu bez smug, plam oraz nieestetycznych i nienaturalnych roztarć. Seria Pink Ink to gwarancja udanego makijażu, którego stworzenie będzie tak przyjemne, jakby muskała Was puszysta, mięciutka chmurka.